Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Місцевий телефонний зв’язок

Найпоширеніше, просте та перевірене часом рішення фіксованої телефонії - аналогові телефонні ліній для підключення телефону, факсу тощо до національної телефонної мережі загального користування, яка гарантує високу якість, не потребує живлення та будь-яких додаткових налаштувань.

Лінії традиційної телефонії також можуть бути платформою для отримання інших послуг, наприклад доступу до мережі Інтернет за технологією АDSL.

Переваги:

  • надання локального номерного ресурсу в будь-якому населеному пункті України;
  • найбільший досвід на ринку фіксованої телефонії України (обслуговування понад 9 млн. телефонних ліній.

Особливості:

  • максимальна легкість отримання та користування;
  • єдиний засіб зв’язку, який надійно працюватиме в разі відсутності електроживлення;
  • не потребує спеціального обладнання та налаштування.

Традиційний телефонний апарат або факс дадуть змогу налагодити зв’язок відразу з кількома працівниками відділення або офісу та є одним з найнадійніших рішень.


knopka.jpg

Також підключити послугу можна звернувшись за телефоном Контакт-центру 0-800-506-801 або завітавши до одного з центрів продажу та обслуговування бізнес-абонентів ПАТ «Укртелеком» .


Відповідно до Рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації від 02 вересня 2015 року № 455, набирають чинності граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги на період з 06 жовтня 2015 року. Рішення зареєстровано у Міністерстві юстиції України 28.09.2015 за № 1151/27596.


Хмельницька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Хмельницький, 29013, вул.Проскурівська, 13

Зворотний зв'язок