Прес-центр Про філію Послуги і тарифи Довідка Ресурси Оплата
Новини поштою

Міжміський телефонний зв'язок

Міжміський телефонний зв'язок - це послуга, яка забезпечує користувачу можливість спілкуватись з особами, які знаходяться в інших районах чи областях України, а також з абонентами мереж мобільних операторів.

Послуги  міжміського зв’язку можна отримати з домашнього телефона, телефонів підприємств та організацій, з універсальних таксофонів, в Центрах продажу та обслуговування ПАТ "Укртелеком"

При укладанні договору, кожен абонент ПАТ “Укртелеком” визначає, чи хоче він мати можливість користуватись послугами міжміського зв’язку із свого телефона.  В залежності від цього, його телефону призначають ту чи іншу категорію автоматичного визначення номера (АВН).  В разі потреби категорію АВН можна змінити.

Як користуватись

Для того, щоб скористатись послугою міжміського телефонного зв’язку, потрібно набрати "0",  дочекатися безперервного сигналу,  набрати  код населеного пункту та номер абонента.

Щоб з’єднатись з абонентом  мережі мобільного зв’язку, потрібно набрати "0", дочекатися безперервного сигналу,  набрати код мобільного оператора та номер абонента. 

Скільки коштує

Вартість розмови (з’єднання) визначається її тривалістю та тарифом. Тариф залежить  від виду з’єднання (в межах області та України, до мереж операторів мобільного зв’язку), дня тижня та періоду доби.

Послуги міжміського зв’язку оплачуються за тарифами, встановленими ПАТ "Укртелеком".

Відлік тривалості розмови починається з моменту відповіді будь-якої особи або абонентського пристрою (факсимільний апарат, автовідповідач, автоматичний визначник номера, модем і т.ін) і закінчується в момент розриву з’єднання. Одиниця вимірювання  часу  з’єднання  - 1 секунда.  

Як оплачується

Оплата послуг міжміського телефонного зв’язку абонентами ПАТ “Укртелеком” здійснюється авансом або в кредит відповідно до умов договору на надання телекомунікаційних послуг.  

Додаткова інформація

1. Послугу міжміського  телефонного зв’язку можна також отримати через  телефоніста.


Хмельницька філія ПАТ «Укртелеком»
Довідка за телефоном: 0-800-506-800
Поштова адреса: Україна, Хмельницький, 29013, вул.Проскурівська, 13

Зворотний зв'язок